Ad
Ad
Ad
Dom i wnętrze

Trwałe meble kuchenne na zamówienie

Pinterest LinkedIn Tumblr

Wśród licznych możliwości związanych z aranżowaniem kuchni meble kuchenne na zamówienie są jednymi z najchętniej wybieranych. Klienci podkreślają przede wszystkim możliwość stworzenia kuchni zgodnie z własnymi oczekiwaniami i potrzebami, ale też szansę na wykreowanie wnętrza o wyjątkowej estetyce. Jak w praktyce wygląda zamawianie kuchni na wymiar?

Meble kuchenne na zamówienie – jak zmierzyć się z tym tematem?

Decydując się na meble kuchenne na zamówienie, przede wszystkim warto wybrać doświadczonych wykonawców – mówią pracownicy marki Rega Meble z Bielska-Białej, która specjalizuje się w meblach kuchennych. Pierwszym krokiem jest dokładne wymierzenie pomieszczenia kuchennego lub aneksu i rozmowa z projektantem o tym, jakie rozwiązania są dla nas najważniejsze. Projektant zaproponuje zarówno tworzywa, jak i elementy wykończeniowe, stworzy projekt dopasowany do wnętrza i naszych potrzeb. Meble kuchenne na zamówienie dadzą możliwość szerokiego wyboru elementów: stolarze mogą stworzyć dla nas klasyczne szafki wiszące i stojące, regały, słupki czy kosze cargo, jak również funkcjonalną zabudowę sprzętów AGD. Klienci wybierają również elementy takie jak wyposażenie szafek, w tym zawiasy czy prowadnice.

Jak stworzone są meble kuchenne na zamówienie?

Wiele osób zastanawia się, z jakich materiałów tworzone są meble kuchenne na zamówienie? Przede wszystkim są to płyty MDF, jak również płyty wiórowe czy lite drewno. Materiały te różnią się od siebie trwałością, ceną. Fronty kuchenne mogą być laminowane, lakierowane, akrylowe, wykonane z forniru. Dodatkowo producenci dają możliwość wykorzystania takich tworzyw jak szkło, metal, beton czy kamień. Tak duża różnorodność pozwoli cieszyć się wyjątkowym wnętrzem kuchennym każdego dnia.

 

 

 

 

Comments are closed.