Ad
Ad
Ad
Zdrowie i uroda

Kiedy przydaje się bielizna wyszczuplająca?

Pinterest LinkedIn Tumblr

Bielizna wyszczuplająca kiedyś była tematem tabu, dziś już stała się normalnym elementem garderoby, po który sięgają nawet szczupłe i zgrabne dziewczyny, ponieważ ma ona swoje zalety niezależnie od sylwetki noszącej. Kiedy warto założyć bieliznę wyszczuplającą?

Dieta od jutra nie nastąpiła

Najczęstszy i najbardziej popularny problem to ten, kiedy planowało się schudnąć przed ważną uroczystością, ale nic z tego nie wyszło z dowolnych powodów: ciągłego odkładania diety, jej nieskuteczności, problemów zdrowotnych lub niechęci do ćwiczeń. Oczywistym jest wtedy, że trzeba jakoś zatuszować nadmiarowe kilogramy, wybierając sukienki o właściwym kroju, dobrze dobranych kolorach i dodatkach, ale to często nie wystarcza i aby się wspomóc warto wybrać bieliznę wyszczuplającą. Nie sprawi ona, że będziemy od razu wyglądać na 15 kg mniej, ale ukryje fałdki, wygładzi ciało i generalnie sprawi, że będzie się wyglądało lepiej, bardziej foremnie i gładko.

Ulubiona sukienka nie leży idealnie

Każda kobieta ma swoją ulubioną sukienkę, którą chce nosić jak najczęściej i jak najdłużej. Mimo swego uroku zdarza się jednak, że przestaje ona leżeć idealnie przez zmieniające się ciało – czasem przytyjemy, kiedy indziej faza cyklu sprawia, że brzuch bardziej odstaje. W takich przypadkach bielizna wyszczuplająca może uratować wszystko – dzięki niej brzuch na powrót będzie wyglądał na mniejszy, fałdki zostaną zatuszowane, a sukienka znów będzie perfekcyjnie pasować.

Problemy ze wzdęciami

Czas przyjęć, imprez, ale także codziennego życia, to czas kiedy jemy, a po posiłku często pojawiają się wzdęcia. Wówczas brzuch staje się większy niż normalnie, szczególnie jeśli mamy problemy z układem trawiennym. Bielizna wyszczuplająca sprawi, że brzuch będzie wyglądał lepiej nawet wtedy, gdy pojawią się wzdęcia – sprawi ona, że nie będzie tak odstawał.

Czy są sytuacje kiedy nie należy zakładać bielizny wyszczuplającej?

Kobiety w okresie połogu często narzekają na swój brzuch, ponieważ mimo porodu pozostaje on wyraźnie większy przez kilka tygodni – macica potrzebuje czasu na obkurczenie się. Mimo to w tym okresie nie należy zakładać obcisłych ubrań czy bielizny wyszczuplającej nawet na szczególne okazje, ponieważ opóźnia ona dojście organizmu do siebie. Wtedy lepiej korygować wygląd innymi elementami garderoby. Jeśli jednak okres połogu już minął, według lekarza macica obkurczyła się prawidłowo, a mimo to po ciąży pozostaną fałdki lub inne niedoskonałości brzucha, to wtedy już można korygować je bielizną wyszczuplającą.

Więcej informacji znajdziesz na stronie bielizna wyszczuplająca.

Comments are closed.