Ad
Ad
Ad
Zdrowie i uroda

Perfekcyjny manicure hybrydowy

Pinterest LinkedIn Tumblr

Odkąd manicure hybrydowy stał się popularny, mnóstwo pań wykonuje go albo w salonach kosmetycznych u profesjonalnych stylistek albo samodzielnie w zaciszu własnego domu. Trzeba przyznać, że dzięki lakierom hybrydowym można cieszyć się trwałym, efektownie wykonanym manicure nawet do czterech tygodni. Co jest potrzebne paniom, by malować w ten sposób paznokcie we własnym domu? Gdzie i jaki produkty kupić?

Podstawowy zestaw

Obecnie już nawet w marketach znaleźć można zestawy, dzięki którym panie wykonają manicure hybrydowy u siebie w domu. W ich składzie przeważnie znajdują się: kilka kolorów lakierów hybrydowych, baza do paznokci, top, pilnik, polerka, odtłuszczacz oraz lampa LED lub UV. Tego typu zestaw od znanej marki kosztuje od około 120 zł do 250 zł.

Panie później taki zestaw mogą rozbudować o lakiery ulubionych odcieni kolorów, o brokaty, naklejki, pędzelki itp. Obecnie na rynku jest tak wiele rozmaitych produktów do manicure hybrydowego, że panie mogą eksperymentować, by tworzyć wyjątkowe, unikatowe wzorki na swoich paznokciach.

Popularny french

Czasami paniom wystarczy baza do paznokci, top oraz biały lakier i odtłuszczacz, by stworzyć francuski manicure. Jest on od wielu lat niezwykle popularny wśród kobiet, które cenią klasykę i ponadczasowe rozwiązania na swoich dłoniach.

Inwestując w dobrą bazę do paznokci można mieć pewność, że posłuży ona paniom naprawdę długo. Dzięki niej nie tylko uzyska się wspomniany powyżej frencz, bez jakichkolwiek innych lakierów, ale również można przedłużyć paznokcie, nadbudować je oraz co najważniejsze, zregenerować.

Gdzie najlepiej kupić akcesoria do manicure hybrydowego?

Mimo iż lakiery, bazę, top oraz potrzebne pilniki, bloki polerskie i inne akcesoria można kupić w wielu popularnych drogeriach, to większość kobiet i tak woli zamawiać je ze stron internetowych. Dlaczego? W sklepach online jest olbrzymi wybór rozmaitych akcesoriów do manicure hybrydowego. Klientki na spokojnie mogą przejrzeć asortyment, sprawdzić, jakie są opinie o konkretnych produktach oraz porównać ceny.

W wielu dużych miastach powstały hurtownia z akcesoriami do manicure hybrydowego. W takich miejscach bardzo często zaopatrują się właścicielki salonów kosmetycznych, którym zależy na świetnej jakości produktach. Klientki indywidualne również mogą kupić w hurtowniach potrzebne akcesoria. Dużym plusem zakupów w takich miejscach jest to, że pracują tam świetni fachowcy, którzy doskonale znają się na kosmetykach potrzebnych do manicure hybrydowego. Sprzedawcy bardzo chętnie doradzają klientkom w zakupach.

Więcej informacji znajdziesz na stronie baza do paznokci.

Comments are closed.