Ad
Ad
Ad
Dom i wnętrze

Kosiarki

Pinterest LinkedIn Tumblr

     Pielęgnacja ogrodu to jedno z najprzyjemniejszych zajęć, jakie przychodzi nam wykonywać w okresie wiosenno-letnim. Nic tak nie cieszy oka domowników oraz gości jak zadbany, estetyczny ogród. By jednak nasze zielone miejsce na ziemi było wizytówką naszego domu, musimy koniecznie wyposażyć swój warsztat w kilka narzędzi i elektronarzędzi, które usprawnią i przyspieszą prace ogrodnicze. Jednym z najważniejszych narzędzi są oczywiście kosiarki. Jakie kosiarki są oferowane na shoponeo? Na co dokładnie zwrócić uwagę kupując kosiarkę? Jakie są różnice pomiędzy kosiarkami elektrycznymi a spalinowymi?

No co zwrócić uwagę wybierając kosiarkę?

     Kosiarka to przyrząd, który znacznie ułatwi nam wszelkie procesy związane z utrzymaniem optymalnej długości murawy w ogrodzie. By jednak praca z tym urządzeniem była dla nas miła i przyjemna, powinniśmy zweryfikować, które czynniki będą dla nas najważniejsze w procesie wyboru odpowiedniego sprzętu. Pierwsze, na co warto zwrócić uwagę to sposób zasilania kosiarki. Jeśli nasz ogród jest bardzo duży i nie mamy możliwości obsługi całej powierzchni za pomocą urządzenia z kablem zasilającym, wybierzmy kosiarkę spalinową, która jest wydajnym narzędziem. Jeśli natomiast ogród jest mały, z powodzeniem zastąpimy dużą kosiarkę spalinową mniejszym modelem elektrycznym. Co w przypadku, gdy zależy nam na zakupie kosiarki elektrycznej, ze względów środowiskowych? Wtedy możemy postawić na model akumulatorowy, który pozwoli nam na pracę przez kilkadziesiąt minut bez użycia kabla. Oprócz tej kwestii, należy również wziąć pod uwagę funkcjonalności kosiarki: regulacja stopnia cięcia trawy, ergonomiczna rączka, którą prowadzimy urządzenie oraz moc silnika, która będzie czynnikiem decydującym przy obliczeniu efektywności sprzętu.

Kosiarki spalinowe

     Pod linkiem https://shopeneo.com/pl/kategoria/Dom-i-ogrod/Ogrod/Narzedzia-ogrodnicze/Kosiarki/Kosiarki-spalinowe/ znajdziemy cały szereg modeli kosiarek spalinowych, które umożliwiają nam spokojne obcięcie całego trawnika bez obaw o zasilanie prądem. Dodatkowo kosiarki spalinowe są wyposażone w silniki o dużej mocy, co umożliwia nam sprawne koszenie nawet trudnych obszarów jak nierównego terenu czy pagórków ,któe mamy w swoim ogrodzie. W sklepie możemy wyposażyć się w najlepszej jakości kosiarki takich marek jak Oleo-Mac, Atwools, Makita czy Nac. Oczywiście oprócz standardowej kosiarki możemy również nabyć kompaktowy model ręczny, który idealnie nada się na wszystkie niedostępne zakamarki, które również muszą być skoszone.

Kosiarki elektryczne 

Poniżej https://shopeneo.com/pl/kategoria/Dom-i-ogrod/Ogrod/Narzedzia-ogrodnicze/Kosiarki/Kosiarki-elektryczne/ do wyboru mamy szeroką ofertę kosiarek elektrycznych, które umożliwiają nam łatwe i oszczędne pod względem finansowym skoszenie małych ogrodów. Urządzenia takich marek jak Nac, Makita, Atwools czy Black&Decker są dostępne w różnych wariantach, z napędem, bez napędu czy innowacyjne rozwiązanie, jakim jest kosiarka elektryczna z silnikiem indukcyjnym. 

Comments are closed.