Ad
Ad
Ad
Dom i wnętrze

Łazienka w dobrym stylu – firma Deante

Pinterest LinkedIn Tumblr

Mająca swą siedzibę w Zgierzu firma Deante zajmuje się projektowaniem, produkcją i dystrybucją wyposażenia kuchni i łazienek. Działa na rynku od początku lat dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku. Armatura Deante – to gwarancja najwyższej jakości produktów i nowoczesnych rozwiązań. Wyróżnikiem firmy jest kompleksowość oferowanych usług.

Profesjonalizm i wysokie standardy

Staranne wykończenia armatury Deante są wyróżnikiem marki. Kapitałem firmy jest profesjonalizm doświadczonego zespołu jej pracowników. Jednym z założonych celów – realizacja pragnienia, aby każdy, kto kupi jakiś produkt, zachęcał innych do jego nabycia. Dlatego firma stawia na poziom satysfakcji swoich Klientów i innowacyjne rozwiązania, dostosowane do ich oczekiwań.Oryginalne wzornictwo armatury Deante, jej jakość i trwałość potwierdzają liczne nagrody zdobyte na prestiżowych konkursach wzornictwa takich jak: Top Design Award, Must Have czy Dobry Wzór. Używanie najwyższej jakości komponentów, wykorzystanie naturalnych surowców oraz uważna i staranna kontrola jakości dają pewność, że proponowane rozwiązania będą nam służyć przez wiele lat.

Filozofia PROECO

Wszyscy powinniśmy mieć na uwadze wyzwania, jakie stawia przed nami współczesność i myśleć o ochronie środowiska naturalnego. Jednym z takich wyzwań jest oszczędność wody. Produkty oznaczone znakiem ProEco charakteryzuje, przy wyjątkowo niskim zużyciu wody, najwyższa wydajność i komfort. Baterie wyposażone w odpowiednie filtry wody zwalniają nas z konieczności kupowania jej w plastikowych butelkach. Armatura Deante ogranicza zużycie plastiku do minimum. Ekologiczne rozwiązania wprowadzane są już na etapie projektu. Wymiary produktów i materiały dobierane są w taki sposób, by produkcyjnych odpadów było jak najmniej. W ofercie znajdziemy również produkty ułatwiające codzienną segregację śmieci.

Przestrzeganie norm i procedur

Od początku swej działalności Deante stawia na rozwój i nowoczesność. Dzięki własnym fabrykom ma pełną kontrolę nad procesem produkcji, zwraca bardzo uwagę na kontrolę jakości korzystając z zaawansowanych technologicznie robotów i maszyn. Wszystko odbywa się z zachowaniem obowiązujących procedur i norm europejskich.Potrójna kontrola jakości ma miejsce nie tylko na każdym etapie procesu produkcji, ale również po jej zakończeniu. Weryfikacja wybranych parametrów technicznych odbywa się w nowoczesnym laboratorium Działu Badań i Rozwoju. To tu testowane są półprodukty, komponenty i gotowe prototypy pod kątem wytrzymałości, odporności na czynniki zewnętrzne i funkcjonalności.

Więcej informacji znajdziesz na stronie Armatura deante.

Comments are closed.