Ad
Ad
Ad
Zdrowie i uroda

Wybór bielizny ciążowej

Pinterest LinkedIn Tumblr

Bielizna ciążowa jest to zdecydowanie podstawowa rzecz, jeżeli chodzi o ubiór przyszłej mamy. Już na samym starcie ciąży, dobrze jest kupić odpowiedni biustonosz z fiszbinami, ale również taki, wyposażony w szerokie ramiączka z rozmiarem znacznie większym niż przed ciążą. Biustonosz dobrze dopasowany, powinien dokładnie objąć piersi, a także nie może ich zbytnio uciskać oraz być za luźny.

Biustonosz z cekinami czy bez?

Jest wiele różnych opinii dotyczących bielizny ciążowej i najczęstszym pytaniem jest takie o typ biustonosza. Dużo mam zastanawia się czy wybrać z fiszbinami czy bez. Przede wszystkim musimy wziąć pod uwagę swoje preferencje, a także rozmiar. Jeśli bardziej wolimy biustonosz z fiszbinami, lepiej zwrócić uwagę na to, by bielizna była przystosowana do karmienia piersią. Biustonosz taki będzie wykorzystywany dość intensywnie, dlatego dobrze jest wyposażyć się w produkt dobrej jakości. Trzeba zdecydowanie zwrócić naszą uwagę na fiszbiny, ponieważ powinny być one dobrze wyprofilowane, a ich końcówki muszą być dobrze zabezpieczony, w taki sposób, by nie wpijały się zbytnio w piersi. Jeżeli mowa o biustonoszach bez fiszbin, to będą one służyć przede wszystkim do spania, a zwłaszcza wtedy, kiedy konieczne jest używanie wkładek laktacyjnych. Takie biustonosze bardziej przeznaczone są dla mam, które mają pełniejszy biust.

Bielizna ciążowa – czyli wygoda na pierwszym miejscu

Bardzo dużo mam, które karmią piersią potwierdza, iż w czasie karmienia piersią, bardzo ważną kwestią jest dużą wygoda. Biustonosz do karmienia jest zaopatrzony w odpowiednią klapkę. Podczas dobierania właściwej bielizny ciążowej, warto zwrócić uwagę na zapinanie, a także na odpinanie. Obie te czynności muszą nie być problematyczne. Wiele kobiet chce mieć także bieliznę ciążową, która będzie po prostu ładna wizualnie. Duży wybór kolorystyczny, a nie tylko czarny czy biały. Można kupić wiele różnych marek biustonoszów w wielu kolorach.

Rozmiar bielizny ciążowej

W czasie pierwszej ciąży, wiele osób nie ma pojęcia, jak może zmienić się ich ciało wraz z kolejnymi upływającymi miesiącami. Trudno jest więc oszacować odpowiedni rozmiar biustonosza. Musimy kierować się przede wszystkim wygodą, ale też możemy elegancją, co sprawi, że bielizna ciążowa może świetnie komponować się do stylu modowego. Warto wspomnieć, że nie u każdej kobiety ciało rośnie w tym samym tempie. Dużo kobiet zmienia swój biustonosz ciążowy na kilka rozmiarów większy, jeszcze długo przed pojawieniem się widocznego brzuszka ciążowego.

Więcej informacji znajdziesz na stronie bielizna ciążowa.

Comments are closed.