Ad
Ad
Ad
Dom i wnętrze

Donice z rattanu – modne dodatki do ogrodu

Pinterest LinkedIn Tumblr

Charakter każdej aranżacji kształtują dodatki. Nie inaczej jest w ogrodzie! Każda aranżacja staje się kompletna dopiero wtedy, kiedy uzupełnisz ją o dekoracje, takie jak nastrojowe oświetlenie, oczka wodne, donice z bujnymi kwiatami, paleniska… Tegorocznym hitem w urządzonych ze smakiem ogrodach są donice z rattanu – naturalne akcenty dodające kompozycji nieco wakacyjnego luzu.

Nietuzinkowe donice z rattanu – powiew egzotyki

Nic lepiej nie podkreśli piękna roślin niż donice z rattanu! Plecione pojemniki o surowej strukturze wydobędą potencjał z każdej, nawet skromnej rośliny. W dobrych sklepach z wyposażeniem outdoorowym znajdziesz plecione donice w dwóch kolorach – naturalnym, ciepłym odcieniu rattanowych pędów oraz bieli o przecieranej strukturze. Możesz wybierać spośród dużych, wolnostojących pojemników oraz mniejszych donic, które możesz ustawić na parapecie lub podwiesić pod zadaszeniem. Ażurowe donice pokryte są od wewnątrz foliową wyściółką, co zwiększa możliwości ich wykorzystania. 

Donice z rattanu zimą

Donice rattanowe, podobnie jak inne meble i dodatki z naturalnych surowców, „nie lubią” wilgoci i mrozu. Pamiętaj o tym, aby na okres jesienno-zimowy przenieść donice w suche i przewiewne miejsce. Przed rozpoczęciem kolejnego sezonu warto zaimpregnować rattanowe pojemniki specjalnym preparatem zapobiegający wnikaniu wilgoci i odbarwianiu na skutek działania promieniowania UV.

Donice i meble rattanowe Vimine – z miłości do natury

Kompletując wyposażenie ogrodu, warto stawiać na rozwiązania przyjazne środowisku. Donice oraz meble rattanowe Vimine wytwarzane są ręcznie z rattanu pozyskiwanego z palm uprawianych na indonezyjskich plantacjach zrównoważonego rozwoju. Kupując meble z logo cenionego producenta, zyskujesz oryginalne i dopracowane wyposażenie, a jednocześnie wspierasz rozwój ekologicznego, odpowiedzialnego biznesu.

Comments are closed.