Ad
Ad
Ad
Dom i wnętrze

Z czego wykonany powinien być parasol ogrodowy kwadratowy 3×3?

Pinterest LinkedIn Tumblr

Tak, parasol ogrodowy kwadratowy 3×3 zapewnia dużą ilość cienia. Zmieści się pod nim większa ilość osób. Decydując się na jego zakup, należy zwrócić uwagę na pewne parametry, aby być pewnym tego, że wybiera się dobry produkt, który będzie można użytkować przez kilka sezonów.

Metal czy drewno?

Parasol ogrodowy kwadratowy 3×3 może być wykonany z metalu. Równie dobrze może on zostać wykonany na bazie drewna. Na pozór można powiedzieć, że to metal jest lepszą bazą. Aczkolwiek, jeżeli ma się do czynienia z dobrą, solidną, drewnianą konstrukcją, jest ona w stanie przebić parasole metalowe o gorszej jakości. Tak, materiał z jakiego wykonany jest parasol, jest ważnym czynnikiem. Chociaż, na pierwszym miejscu powinny znajdować się inne parametry. Mowa jest tutaj chociażby o rodzaju drewna, jego zabezpieczeniu, czy też jaki metal został wzięty pod uwagę przez producenta.

Parasol ogrodowy kwadratowy 3×3 – materiał zadaszenia

Jedna z najważniejszych spraw to materiał zadaszenia. Jaki powinien on być? Taki, żeby nie przepuszczał on żadnych promieni słonecznych. Jeżeli już, to naprawdę minimalną ilość. Na tyle, żeby nikt z osób zgromadzonych pod parasolem nie doznał oparzenia słonecznego. Warto sprawdzić, czy tkanina parasola jest możliwa do zdjęcia. W razie potrzeby będzie można pomyśleć o tym, aby całość wyprać. Należy również upewnić się, czy sam ponowny montaż zadaszenia będzie łatwy do wykonania. Materiał powinien być również wodoodporny – na wypadek, gdyby nagle na dworze zaczął padać deszcz. 

Comments are closed.