Ad
Ad
Ad
Dom i wnętrze

Funkcjonalne zestawy mebli ogrodowych

Pinterest LinkedIn Tumblr

Nowoczesne meble ogrodowe to podstawa w naszych ogrodach, na tarasach czy balkonach – dzięki nim zaprojektujemy przestrzeń wypoczynkową dopasowaną do naszych potrzeb. Zestawy mebli ogrodowych proponowane przez topowych producentów zaskoczą nas nie tylko przemyślaną konstrukcją, ale też zastosowaniem wysokiej jakości tworzyw. 

Zestawy mebli ogrodowych z technorattanu

Szukając wygodnego kompletu wypoczynkowego warto wybrać zestawy mebli ogrodowych technorattanowych. Meble takie projektowane są dzisiaj zgodnie z obowiązującymi trendami, przez nasz taras czy ogród w moment całkowicie zmienią swój charakter. Zestawy mebli ogrodowych projektowane są dzisiaj w taki sposób, aby zapewniać komfort i cieszyć oczy – w przypadku kompletów technorattanowych projektanci proponują nam rozbudowane kolekcje mebli wypoczynkowych, kawowych czy jadalnianych. 

Zestawy mebli ogrodowych z technorattanu to jeden z najczęściej podejmowanych wyborów zakupowych – przekonują producenci. Meble takie są trwałe, eleganckie i wygodne. Za tymi cechami stoją przede wszystkim trwałe tworzywa: aluminiowe, lekkie stelaże oraz wierzch mebla tworzony  z syntetycznej plecionki o nieporowatej strukturze. Meble technorattanowe możemy uzupełnić o dodatki takie jak siedziska, poduszki czy pledy. Podczas chłodniejszych wieczorów będą one niezbędne!

Jak chronić zestawy mebli ogrodowych zimą?

Chcąc, by nasze meble jak najdłużej zachowały wspaniały kolor warto zaopatrzyć się w dedykowane pokrowce ogrodowe na meble. Pokrowce takie tworzone są z tkanin poliestrowych o gęstym splocie. Tkanina ta  nie jest podatna na przecieranie, uszkodzenia mechaniczne. Pokrowce posiadają niewielkie ściągacze, które pozwalają na lepsze dopasowanie tkaniny do kształtu mebla. 

Comments are closed.