Ad
Ad
Ad
Dom i wnętrze

Jak projektować nowoczesne ogrody, aby zachwycały?

Pinterest LinkedIn Tumblr

Nowoczesne ogrody to przestrzenie, które nie tylko cieszą oczy – to również miejsca dopasowane do potrzeb użytkowników i przestrzeń, gdzie odpoczywać można na wiele sposobów. Aranżując nowoczesne ogrody blisko domu, pamiętajmy o możliwościach, jakie daje taka przestrzeń!

Nowoczesne ogrody jako miejsce wypoczynkowe

Nowoczesne ogrody to idealne miejsce wypoczynkowe – wystarczą odpowiednie meble i dodatki, aby przestrzeń ta zachwycała i pozwalała na relaks blisko natury. Szukając idealnych kompletów meblowych, warto postawić na nowoczesne meble wypoczynkowe – są to kolekcje składające się z wygodnych sof oraz stolika kawowego. Interesująca propozycję na aranżację ma również sklep Oltre.pl, który proponuje nowoczesne fotele wiszące w kształcie kokonów. Fotele takie sprawią, że nowoczesne ogrody zyskają charakteru, a my sami będziemy mogli odpoczywać swobodnie bujając w obłokach! Fotel w formie kokonu posiada oryginalny design – mebel taki sprawdzi się w ogrodzie, na balkonie czy tarasie, pozwoli na oderwanie się od ziemi i skrycie wewnątrz kokonu, który ochroni przed silnymi podmuchami wiatru czy promieniami słonecznymi. 

Nowoczesne ogrody idealne do spotkań rodzinnych!

Czy wiesz, że nowoczesne ogrody mogą stać się letnim przedłużeniem salonu – przekonują architekci. Przestrzenie takie zachwycą zielenią, bliskością natury – warto zaaranżować w nich miejsce do biesiadowania. Pomoże w tym duży stół oraz wygodne fotele lub krzesła. Wybierając komplety technorattanowe, możemy mieć pewność, że będą one nie tylko trwałe, ale też staną się funkcjonalną ozdobą przestrzeni. Meble technorattanowe oparte są na lekkich stelażach z aluminium, które nie odkształcają się, nie są podatne na działanie wilgoci czy korozję. Wierzch okrywa plecionka syntetyczna, do złudzenia przypominająca rattan. 

Comments are closed.